MENDAX

Mendax

Web Sitesi Tıklanma Hizmetleri Nedir?

Web Sitesi Tıklanmaları Ne İşe Yarar?

MENDAX olarak 2018’den beri web sitesi tıklanmaları üzerine yoğun bir çalışma yaptık. Çalışmalarımız sayesinde tıklanmaların Google, Alexa vb. web siteleri için önem taşıyan şirketleri nasıl etkilediğini gözlemledik. Yaptığımız çalışmalar ile birlikte web sitelere tıklanma hizmetleri vermeye başladık. Kendi yazdığımız algoritmalar yardımı ile istediğiniz anahtar kelime/kelimeler, süre, sayfa sayısı, ülkeye kadar birçok parametre kullanarak web sitenize istediğiniz gibi tıklanma yollayabiliyoruz. Tıklanma paketlerimizi inceleyerek bütçenize en uygun paketi seçebilir ve sıralamada iyi yerlere gelebilirsiniz!

Tıklanma Sistemi
Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?

Elimizde bulunan Cloud Serverlar ile farklı İP adreslerinden algoritmaya verdiğimiz komutlar ile birlikte web sitenize tıklanma sağlanmaktadır.

Uzun süren Alexa deneyimlerimiz sonucunda Alexa’nın algortimasını çözdük. Değişken saat aralıklarında kontrol eden Alexa’nın ne zaman kontrol edeceğini biliyor ve ona göre gönderimleri sağlıyoruz.

Hayır, hitler tamamen organik farklı İP adresleri üzerinden atılmaktadır.

Tabiki, müşterilerimizin kendi istekleri doğrultusunda paket içeriğini değiştirebilir ya da yeni bir paket oluşturabiliriz. (ücretlendirme yeni pakette farklı olacaktır.)

en_USEnglish