MENDAX

Biz
Kimiz?

Mendax projesinin temelleri 2015 yılında Project Mendax adı altında atıldı. Mendax Yazılım 2018 yılında Egemen Kaya tarafından kuruldu. Mendax Yazılım’ın amacı ücretsiz web sitesi güvenlik tarama hizmetleri sunmaktı. İki yıl sonra verilen bu hizmet bir üst kademeye taşınmak istendi  ve 2020 yılında Mendax Enterprises LLC şirketi Amerika Birleşik Devletleri’nde kuruldu. 2021 yılında Türkiye’de de MENDAX adı altında bir şirket kuruldu. Bugün MENDAX yalnızca siber güvenlik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yapay zeka araştırmaları, algoritmalar, uygulamalar üretiyor; dijitalleşmeyi destekliyor, sosyal medya yönetim hizmetleri veriyor; sanat ve eğlence gibi alanlarda da hizmet veriyor. 

Mendax'ın Vizyonu

MENDAX; siber güvenlik sorunlarını çözmek, dijitalleşmeyi desteklemek için çalışıyor ve insanları yapay zeka ile buluşturmaya çalışıyoruz.

Mendax'ın Vizyonu

Dijital dünyanın geniş bir toplumsal etkiye sahip olduğuna inanıyor, misyon ve uzmanlığımızla doğrudan bağlantılı alanlarda hizmetlerimizde öncü olmaya çalışıyoruz.

Her Şey Nasıl
Başladı?

Project Mendax
Mendax Software
AI Exploration
Mendax Enterprises
Boring Talent
MENDAX
cropped mendaxlogo 1

"Dijital dünyanın geniş bir toplumsal etkiye sahip olduğuna inanıyor, misyon ve uzmanlığımızla doğrudan bağlantılı alanlarda hizmetlerimizde öncü olmaya çalışıyoruz."

tr_TRTurkish