Hakkımızda

MENDAX hakkında

MENDAX Hakkında

Mendax projesinin temelleri 2015 yılında Project Mendax adı altında atıldı. Mendax Yazılım 2018 yılında Egemen Kaya tarafından kuruldu. Mendax Yazılım’ın amacı ücretsiz web sitesi güvenlik tarama hizmetleri sunmaktı. İki yıl sonra verilen bu hizmet bir üst kademeye taşınmak istendi  ve 2020 yılında Mendax Enterprises LLC şirketi Amerika Birleşik Devletleri’nde kuruldu. 2021 yılında Türkiye’de de MENDAX adı altında bir şirket kuruldu. Bugün MENDAX yalnızca siber güvenlik sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yapay zeka araştırmaları, algoritmalar, uygulamalar üretiyor; dijitalleşmeyi destekliyor, sosyal medya yönetim hizmetleri veriyor; sanat ve eğlence gibi alanlarda da hizmet veriyor. 

Vizyonumuz

MENDAX; siber güvenlik sorunlarını çözmek, dijitalleşmeyi desteklemek için çalışıyor ve insanları yapay zeka ile buluşturmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Dijital dünyanın geniş bir toplumsal etkiye sahip olduğuna inanıyor, misyon ve uzmanlığımızla doğrudan bağlantılı alanlarda hizmetlerimizde öncü olmaya çalışıyoruz.

px-Mendax-Gradyan-3

Hiçbir şeyde durmuyoruz

Mümkün olanın sınırlarını zorlamak için hiçbir şeyden vazgeçmediğimizden, üstlendiğimiz her projede amansız mükemmellik arayışımız belirgindir.

Keşfetmeyi Seviyoruz

Dijitalleşme alanında keşfedilmemiş bölgeleri keşfetmeyi sevdiğimiz için kalıpların dışında düşünme ve risk alma yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

Adım Adım İlerliyoruz

Kapsamlı ve iyi planlanmış bir sürecin başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz, bu nedenle projenin her yönünün dikkate alınmasını sağlamak için adım adım ilerliyoruz.

Basit Tutuyoruz

En iyi çözümlerin genellikle en basit olanlar olduğuna inanıyoruz, bu yüzden onu basit tutuyor ve gereksiz karmaşıklıktan kaçınıyoruz.

Sizin hayaliniz. Bizim Görevimiz.

Çok Çalışmaya ve Özveriye İnanıyoruz

Olağanüstü sonuçlar elde etmenin tek yolunun çok çalışmak olduğuna inanıyoruz. Ekibimiz, yaptıkları işe tutkuyla bağlı ve kendilerini mümkün olan en iyi sonuçları elde etmeye adamış kişilerden oluşuyor

Müşterilerimiz ve Partnerlerimizle Tanışın

Onlar Bize İnanıyor!

MENDAX kurulduğu günden bu yana farklı markalarla çalıştı ve partnerlik aldı işte bunlardan bazıları.

İşletmenizi En üst noktaya mı taşımak İstiyorsunuz?

Sizinle aynı vizyonu taşıyoruz. bizimle iletişime geçin ve tanışalım!

px-CTA-Home-page-New